o nas jak pracujemy oferta galerie tematyczne nasze realizacje partnerzy kontakt
 JAK PRACUJEMY
Jak pracujemy   Czyli pierwszy krok do organizacji ślubu
Organizacja  

Pierwszym krokiem profesjonalnej organizacji ślubu jest niezobowiązujące spotkanie, podczas którego dowiadujemy się, jakie są Państwa oczekiwania, wyobrażenia, priorytety oraz marzenia. Zamiast ankiet czy kwestionariuszy swobodna rozmowa, pozwalająca nam zebrać jak najwięcej informacji po to, by jak najlepiej poznać Państwa oczekiwania oraz wstępną wizję wesela. W zasadzie ta część jest kluczowa, nie tylko ze względów teoretycznych, ale przede wszystkim dlatego, że poznajecie Państwo konsultantkę, z którą przez najbliższe kilkanaście miesięcy będziecie współpracować.

Na podstawie pierwszego spotkania oraz zebranych informacji, przygotowujemy Państwu ofertę cenową oraz zakres wykonywanych dla Państwa prac. Przygotowujemy również wstępną, bardzo ogólną wizualizację Państwa wesela.

Po szczegółowo omówionej ofercie, następny krok należy do Państwa. Jeżeli decydujecie się na współpracę z nami, podpisujemy umowę i rozpoczynamy działania. Nie ma znaczenia czy jesteście Państwo z Polski, czy mieszkacie poza granicami naszego kraju. Jeżeli mieszkacie Państwo za granicą, wówczas pracujemy za pomocą e-maili, skype a przede wszystkim za pośrednictwem telefonu.

Koordynacja  
Referencje