o nas jak pracujemy oferta galerie tematyczne nasze realizacje partnerzy kontakt
 JAK PRACUJEMY
Jak pracujemy   Koordynacja dnia ślubu i wesela
Organizacja  

Dzień uroczystości…w zasadzie kulminacyjny punkt naszej współpracy z Państwem, ponieważ finalizujemy wszystkie dotychczasowe prace. Na dzień ślubu i wesela niekiedy pracuje się nawet dwa lata, jest to bowiem najważniejszy dzień nie tylko dla Państwa, ale także i dla nas.

Swoją pracę zaczynamy od porannych godzin, doglądając wszystkiego i wszystkich (niekiedy nawet jesteśmy z Państwem już dzień przed ślubem). Nadzorujemy pracę na sali weselnej, w kościele, sprawdzamy czy każdy z podwykonawców postępuje według ustalonych wcześniej uzgodnień, zaś gościom przyjezdnych, jeśli tacy są obecni, pomagamy w dotarciu na miejsce uroczystości.

Podczas uroczystości dbamy o właściwy przebieg uroczystości, zgodny z wcześniej ustalonym scenariuszem. Nic nas tego dnia nie zaskoczy, jesteśmy przygotowani na różne ewentualności. W przypadku sytuacji nieprzewidzianych, staramy się znaleźć odpowiednie rozwiązania. Nie zapominamy oczywiście o najważniejszych bohaterach tego dnia, czyli Parze Młodej, dbając o ich potrzeby oraz przypominamy o obowiązkach należących do Pary Młodej oraz Świadków.

Z Sali weselnej wychodzimy wraz z ostatnimi gośćmi. Przygotowujemy salę pod względem „organizacyjnym” na dzień poprawin. Jeżeli Państwo sobie życzycie, jesteśmy również z Wami w dniu poprawin.

Koordynacja