o nas jak pracujemy oferta galerie tematyczne nasze realizacje partnerzy kontakt
 JAK PRACUJEMY
Jak pracujemy   Skoro wszystkie formalności już za nami,
zaczynamy organizować Wasz ślub. Jak to wygląda.
Organizacja

Ślub to cudowny, wymarzony dzień w życiu każdej Pary Młodej. Dlatego właśnie naszą „wspólną” pracę zaczynamy od projektowania idealnej uroczystości. Poznajemy Wasze oczekiwania, pomysły, wyobrażenia. Wiedza ta jest przydatna również do odpowiedniego dobrania podwykonawców. Na tej podstawie do ogólnego projektu wesela, dołączamy detale w postaci tematu przewodniego, kolorystyki z uwzględnieniem nowych trendów.

Przygotowany przez nas projekt dobrany jest do stylu i osobowości Pary Młodej. Zazwyczaj Panny Młode mają już swoje wyobrażenia o wymarzonej ceremonii ślubnej, sukience, bukiecie ślubnym, itp. Nasza wiedza oraz ciągłe śledzenie najnowszych światowych trendów i nowości na rynku ślubnym pozwala łączyć tradycyjne rozwiązania z nowoczesnymi pomysłami. Pary Młode zapraszając na swój ślub rodzinę oraz swoich przyjaciół, chcą podzielić się swoim szczęściem, a także uczynić swoich gości świadkami najważniejszego wydarzenia. Dlatego właśnie naszym zadaniem jest pomóc klientom urzeczywistnić te marzenia. Teraz projekt wesela ma już swoją duszę. Zaczyna żyć własnym życiem.

Rozpoczynamy od przekazania Państwu terminarzu przygotowań ślubnych, czyli miesiąc po miesiącu rozpisujemy nad czym konkretnie będziemy z Państwem pracować. Terminarz ten daje również Wam kontrolę nad tym, co się będzie działo, w jakiej kolejności oraz pozwoli efektywniej zorganizować swój czas.

Na każdym etapie przygotowań ślubnych informujemy Państwa o postępie prac. Każdy etap, każdy podwykonawca oraz każda decyzja, musi być przez Państwa zaakceptowana. Z każdego spotkania z danym podwykonawcą otrzymujecie Państwo brif. W trosce o Państwa czas, większość ustaleń odbywa się drogą elektroniczną lub telefoniczną. W przypadku Par mieszkających za granicą, Państwa obecność jest niezbędna w kilku sytuacjach: przy zaakceptowaniu wyboru sali weselnej oraz w przypadku zakupu strojów ślubnych, wykonania makijażu i fryzury próbnej, a także przy zorganizowaniu oraz złożeniu dokumentów potrzebnych do zawarcia związku małżeńskiego.

Ważnym przedsięwzięciem każdego wesela organizowanego przez firmę Impress jest stworzenie budżetu ślubnego. Już na początku współpracy otrzymujecie Państwo wstępny budżet, który oczywiście z czasem ewoluuje. Budżet zawiera wszelkie koszty, które będziecie Państwo musieli ponieść w związku z organizacją ślubu i wesela, terminy płatności z danymi podwykonawcami. Budżet jest systematycznie aktualizowany i regularnie do Państwa przesyłany.

Przez cały czas przygotowań ślubnych jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy radą, pomocą, proponujemy najlepsze rozwiązania oraz doradzamy Państwu i Waszym bliskim na każdym etapie przygotowań. Systematyczne spotkania, bieżące rozmowy dają Państwu kontrolę nad projektem ślubnym oraz komfort pracy.

Koordynacja